Jako přihlášený uživatel máte možnost nastavit si zobrazení Heureky.

Zobrazit původní Heureku

FIFA 22

94 %
Ještě lepší, ještě realističtější a s více příběhy. Taková je FIFA 22 - hra, kterou zná na světě snad každý. Stanete se i vy hráčem, který sbírá jednu trofej za druhou?
1 499 Kč
Doprava 79 Kč,Info v obchodu
Doporučená nabídka all4players
Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Info v obchodu  1 varianta79 Kč88 % • 192 recenzíDalší informace

Popis produktu

Kultovní hra prošla dalšími inovacemi a konečně je tu verze FIFA 22, ve které je chování hráčů i míče ještě o něco realističtější. Dorazí Odpůrci pravidel, kteří mají úplně jiný herní styl, než na jaký jste byli zvyklí. Během budování kariéry hráče se kromě nových vylepšení můžete těšit i na pozápasové záběry ze šaten nebo aktualizované scény z jednání. V režimu Kariéra trenéra si můžete přizpůsobit úplně vše, co se týká vašeho klubu. A díky vylepšenému režimu Profi klubů bude hraní s vašimi přáteli mnohem snazší a zábavnější.

FIFA 22

Parametry produktu

Výrobce
Žánr
sportovní
Doporučený věk
od 3 let

Recenze

 • , zakoupeno v Konzole a hry

  Doporučuje produkt

  90 %

  Fifa 22 nemá titulky

 • , zakoupeno v KONZOLIŠTĚ.cz

  Doporučuje produkt

  100 %

  • Je to super hra s spousta inovacemi oproti starším dílům

  Na sto procent doporučuji. Hra je supr a celkově vše kolem zaslání a doručení balíčku je dobré. Za mne palec nahoru.

 • , zakoupeno v JRC Czech

  Doporučuje produkt

  100 %

  S produktem jsem velmi spokojen, funguje tak jak má :)

Parametry produktu

Výrobce
Žánr
sportovní
Doporučený věk
od 3 let

Popis produktu

Kultovní hra prošla dalšími inovacemi a konečně je tu verze FIFA 22, ve které je chování hráčů i míče ještě o něco realističtější. Dorazí Odpůrci pravidel, kteří mají úplně jiný herní styl, než na jaký jste byli zvyklí. Během budování kariéry hráče se kromě nových vylepšení můžete těšit i na pozápasové záběry ze šaten nebo aktualizované scény z jednání. V režimu Kariéra trenéra si můžete přizpůsobit úplně vše, co se týká vašeho klubu. A díky vylepšenému režimu Profi klubů bude hraní s vašimi přáteli mnohem snazší a zábavnější.

FIFA 22

Ještě autentičtější

Mezi novinkami najdete například režim výbušný sprint, odpůrce pravidel nebo rozšířené možnosti útočných technik. Při práci na brankářích se vývojáři inspirovali herními styly skutečných hráčů. I proto se gólmani nyní chovají autentičtěji a dokáží se lépe rozhodovat, což vede k vyšší úspěšnosti při chytání soupeřových střel. Posunula se také fyzika míče, který nyní působí jako skutečný.
Ještě autentičtější

Kariéra trenéra

V režimu Kariéra trenéra můžete nově sestavit vlastní tým se vším všudy. Zvolíte si název, přezdívku, rozpočet, logo, ale také ligu, ve které chcete začít. I stadion bude přesně podle vašich požadavků včetně barvy, tvaru i vzoru trávníku. Pak už stačí jen vybrat klub, který bude vaším rivalem a můžete se pustit do hry.
Kariéra trenéra

Kariéra hráče

Inovacemi prošel i režim Kariéra hráče. Nově můžete začínat jako náhradník a svou kariéru tak budovat od úplných začátků. Během postupu do dalších úrovní se vám odemknou vylepšení a bonusy, které vás budou posouvat dále. A po konci zápasu se podíváte do šatny, kde nálada týmu odráží výsledek zápasu. Došlo také k rozšíření příběhů a přepracování celého systému rozvoje hráče.
Kariéra hráče

Profi kluby

Hraní s vašimi přáteli bude teď mnohem jednodušší. Nově totiž můžete vytvořit tým s až čtyřmi spoluhráči předtím, než začnete vyhledávat drop-in zápasy. Navíc si předem zvolíte herní styl, takže budete hrát na pozici, která vám nejvíce vyhovuje. A díky možnosti Zaplnit spoluhráče navíc můžete poznat i nové (spolu)hráče.
Profi kluby
FIFA 22

Platforma: PlayStation 4

Typ hry: sportovní

Vydavatel: EA

Lokalizace: Anglická

Doporučený věk : 3 roky

Datum vydání: 01.10.2021

Distribuce: oficiální ČR

Popis produktu
EA SPORTS™ FIFA 22 přibližuje hru ještě více skutečnosti díky zásadnímu pokroku v oblasti hratelnosti a inovacím ve všech režimech. Powered by Football™. Hratelnost ve FIFA 22 doznala řady skvělých novinek. Těšte se na větší konzistentnost mezi tyčemi díky přepracovanému chování brankářů, které přinese větší klid na nejdůležitějším postu na hřišti, novou fyziku míče, výbušný sprint, který lépe vystihne zrychlení těch nejrychlejších fotbalistů, a nové útočné taktiky, které vám umožní kontrolovat hru týmu. V režimu Kariéra si splňte fotbalové sny, vytvořte si a spravujte vlastní klub a doveďte ho ke slávě. Vystavte na odiv svou eleganci v přepracované malé kopané v rámci módu VOLTA FOOTBALL, který zároveň přinese nové způsoby hraní a postupu každou sezónu. Utvořte tým v režimu Profi kluby s vylepšeným systémem přizpůsobení týmu a postupu, díky němuž budete mít vývoj svého virtuálního profíka pevně v rukách. A v módu FIFA Ultimate Team™ přivítejte zpět nejslavnější fotbalisty v podobě nové edice Hrdinové FUT. Nesmíme zapomenout ani na vylepšený systém soutěží, v jehož rámci snadněji otestujete své dovednosti proti ostatním hráčům. Ať už budete hrát jakýmkoli způsobem, čeká vás bezkonkurenční autentičnost s více než 17 000 hráči, 700+ týmy a více než 30 (ligovými) soutěžemi, včetně UEFA Champions League, CONMEBOL Libertadores a zcela nové UEFA Europa Conference League – pouze ve FIFA 22.

HERNÍ SYSTÉM
Předělaný herní systém přináší zásadní vylepšení, která pocítíte v každém režimu ve FIFA 22. Přepracované chování brankářů zaručí větší klid na nejdůležitějším postu na hřišti, nová fyzika míče promění každou přihrávku, střelu i gól a díky výbušnému sprintu okusíte zrychlení těch nejrychlejších hráčů na světě.

Přepracované chování brankářů – Díky zbrusu novému brankářskému systému jsou strážci branky inteligentnější, což se pozitivně projeví v chytání soupeřových střel a chytřejším rozhodování mezi tyčemi. Poziční hra brankářů ve FIFA 22 vychází z různých stylů gólmanů po celém světě s cílem věrně napodobit chování prvotřídních brankářů včetně jejich bleskových reflexů.

Skutečná fyzika míče – Skutečná data importovaná do FIFA 22 posouvají fyziku míče na novou úroveň realismu. Vyladěné parametry včetně rychlosti, falše, aerodynamického odporu, tření o zem a valivého odporu znamenají, že každý dotyk, střela, volej, přihrávka nebo driblink budou vypadat a působit opravdově.

Výbušný sprint – Výbušný sprint, novinka v hratelnosti měnící dynamiku situací jeden na jednoho, vám přináší větší kontrolu nad zrychlením při driblinku nebo bránění. Nalákejte soupeře a zvolte vhodný okamžik, kdy se v plné rychlosti zbavíte obránce a podpoříte svůj tým v útočné fázi.

Nové útočné taktiky – Nové útočné taktiky vám dávají větší kontrolu nad tím, jak chcete, aby váš tým hrál. Nastavte mužstvu různé styly pro jednotlivé poloviny hřiště: držte míč na své půlce a rychlým založením akce pronikněte na soupeřovu polovinu, hrajte přímo od šestnáctky k šestnáctce nebo dejte přednost vlastnímu jedinečnému stylu.

REŽIM KARIÉRA

Prožijte své fotbalové sny v režimu Kariéra ve FIFA 22, vytvořte si klub a z potenciálního kandidáta na sestup vybudujte globálního giganta. Užijte si přepracovaný mód Kariéra hráče a více způsobů postupu a možností dosažení vytoužených úspěchů během fotbalové cesty svého profíka.

Více informací o novinkách v režimu Kariéra přineseme už brzy.

VOLTA FOOTBALL

VOLTA FOOTBALL se vrací s novou dávkou fotbalové elegance po celém hřišti a dalšími způsoby vyjádření stylu a propojení s vlastním týmem na pouličních fotbalových hřištích po celém světě.

Více informací o novinkách v režimu VOLTA FOOTBALL přineseme už brzy.

FIFA ULTIMATE TEAM
Vybudujte si vysněné mužstvo a poměřte síly s ostatními v nejoblíbenějším režimu série FIFA. Vyberte si z tisíců hráčů a bezpočtu způsobů, jak si upravit klub na hřišti i mimo něj. Ať už dáte přednost sólovému hraní ve Squad Battles, společným zápasům v kooperativním FUT, On-line či Division Rivals, nebo zápolení s nejlepšími ve FUT Champions, FIFA Ultimate Team™ (FUT) vás po celou sezónu propojí s herním světem prostřednictvím rozmanitého obsahu vycházejícího ze skutečných výkonů a soutěží, včetně UEFA Champions League, UEFA Europa League nebo CONMEBOL Libertadores.

FIFA 22 Ultimate Team nabídne upravený způsob soupeření v režimech Division Rivals a FUT Champions, a to s cílem přinést dostupnější způsob otestování vašich dovedností proti ostatním hráčům. Samozřejmostí jsou další způsoby přizpůsobení klubu na hřišti i mimo něj a představíme také novou edici předmětů s názvem Hrdinové FUT, v jejímž rámci se do hry vrátí někteří oblíbení fotbalisté.

Hrdinové FUT – Oslavte některé z nejpamátnějších fotbalistů v rámci edice Hrdinové FUT. Nové předměty představují nezapomenutelné momenty, díky nimž se z daných fotbalistů stali oblíbenci fanoušků. Hrdinové FUT nabízejí nové příležitosti při budování týmu
s konkrétní ligovou souhrou a šancí připomenout si nostalgické okamžiky, které hráčům zaručily místo v edici Hrdinové FUT 22 (např. Robbie Keane a zisk trofeje za Ligový pohár 2008, dva góly Diega Milita ve finále UEFA Champions League 2010 stvrzující treble Interu nebo gól Maria Gomeze, kterým nasměroval svůj tým k bundesligovému titulu 2007).

Více informací o novinkách v režimu FIFA Ultimate Team přineseme už brzy.

PROFI KLUBY
Díky novým možnostem přizpůsobení klubu můžete vyčnívat v ochozech i na trávníku. Nový systém hráčského rozvoje vám dá plnou kontrolu nad vývojem svého virtuálního profíka a díky efektivnějším prvkům sociálního hraní snadněji než kdy předtím najdete další zápas. Je načase poskládat tým pro novou sezónu Profi klubů.

Více informací o novinkách v režimu Profi kluby přineseme už brzy.

BEZKONKURENČNÍ AUTENTIČNOST
Vyzkoušejte bezkonkurenční autentičnost a zpracování fotbalu ve FIFA 22 za doprovodu těch největších fotbalových hvězd a týmů. S více než 17 000 hráči ze 700+ týmů, s 90+ stadiony

a více než 30 soutěžemi je FIFA 22 jediným titulem, v jehož rámci si můžete zahrát kultovní UEFA Champions League, UEFA Europa League, zcela novou UEFA Europa Conference League, CONMEBOL Libertadores, CONMEBOL Sudamericana, Premier League, Bundesligu nebo LaLigu Santander.

Rozměry výrobku:

Hmotnost (kg): 0.080

Výška (cm): 17.00

Šířka (cm): 15.00

Hloubka (cm): 0.15

Rozměry balení:

Hmotnost (kg): 0.080

Výška (cm): 17.00

Šířka (cm): 15.00

Hloubka (cm): 0.15

EAN: 5030932124784

Záruční doba: 24 měsíců

Hra PS4

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Hodnocení produktu

12zákazníků doporučuje produkt
1zákazník nedoporučuje produkt
94 %průměr z 22 hodnocení
5
20 ×
4
1 ×
3
0 ×
2
0 ×
1
1 ×

Zákazníci nejčastěji zmiňují

Tento produkt prozatím nemá dostatek hodnocení

 • , zakoupeno v Konzole a hry

  Doporučuje produkt

  90 %

  Fifa 22 nemá titulky

 • , zakoupeno v KONZOLIŠTĚ.cz

  Doporučuje produkt

  100 %

  • Je to super hra s spousta inovacemi oproti starším dílům

  Na sto procent doporučuji. Hra je supr a celkově vše kolem zaslání a doručení balíčku je dobré. Za mne palec nahoru.

 • , zakoupeno v JRC Czech

  Doporučuje produkt

  100 %

  S produktem jsem velmi spokojen, funguje tak jak má :)

 • , zakoupeno v Electro World

  Doporučuje produkt

  100 %

  Hra byla oproti jiným obchodům levnější...

 • , zakoupeno v CZC.cz

  Doporučuje produkt

  100 %

  • velmi dobrá hra
 • , zakoupeno v KONZOLIŠTĚ.cz

  Nedoporučuje produkt

  20 %

  Za mé tahle FIFA obrovský zklamání. Je vidět, že starý konzole , už mají smůlu na vylepšení.

 • , zakoupeno v Kuma.cz

  Doporučuje produkt

  100 %

  Je to super

 • , zakoupeno v YourGames.cz

  Doporučuje produkt

  100 %

  Byl to dárek pro syna a je nadšený :-)

 • , zakoupeno v Electro World

  Doporučuje produkt

  100 %

  Syn je maximálně spokojený

 • , zakoupeno v YourGames.cz

  Doporučuje produkt

  100 %

  další z řady kvalitních her